CS:GO Bedava Bıçak Alma

tarafından
24

cs:go bedava bıçak almaGenellikle çocuk yaştakilerin daha sık oynadığı fakat neredeyse herkesin bildiği ve çoğumuzun oynadığı bir savaş oyunudur CS:GO. Açılımı ile Counter Strike Global Offensive, en çok satan serilerdendir. CS:GO bedava bıçak arayışları oyuncular arasında hızla devam etmektedir. Oyun çok uzun zamandır piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala günümüzde popülerliğini kaybetmemiştir. Tüm oyun sıralamalarında ilklere girmeyi başarabilen bu oyun oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Ücretli olan bu oyun, ülkemizde şu an 40 TL civarlarındadır. Birçok internet kafe salonunda bu oyuna rastlamak mümkündür. Popülerlik derecesi oldukça yüksek olan Counter Strike : Global Offensive oyununda bıçaklar çok değerlidir. Bu bıçakların gerçek para karşılığı ticareti çok aktif bir şekilde yapılmaktadır. Oldukça pahalı olduğu için oyuncular CS:GO bedava bıçak elde etme yöntemi bulma hayalleri kuruyorlar.

CS:GO Bedava Bıçak Nasıl Alınır?

Savaş oyunlarında değerli olarak nitelendirilen bazı envanter eşyaları söz konusudur. CS:GO için bunlardan biri de oyun sırasında çok kullanılan bıçak alımıdır. Oyunu herhangi bir mağazadan ya da internet üzerinden ücretli bir şekilde satın aldığınız gibi oyun sırasında da oynamanıza yardımcı olan araç ve gereçleri yine ücretli bir şekilde almanız gerekebilir. Sadece para ile satın almak dışında bedava olarak da bu araç ve gereçleri bulabilirsiniz. CS:GO bedava bıçak bulmak istiyorsanız bunun imkansız olmadığını bilmelisiniz.

Oldukça sık bıçak dağıtma kampanyası yapan siteler vardır. Oralarda hesap açtığınızda çok az bir miktara tekabül eden paranız zaman içerisinde değerlenecektir. Yine belirli birkaç sitede, daha önce paranızın değerlendiği siteyi isteyecek yani üyeliğinizin olup olmadığını kanıtlayacaksınız. Kanıtlama işlemi bittikten sonra her iki yerde de günü gününe para birikecek. Kısacası CS:GO bedava bıçak sahibi olmak için kampanya sitelerini takip edeceksiniz. Olabildiğince çok hesabı aynı anda kullanarak şansınızı artıracaksınız. Daha önce yatırdığınız çok az bir miktar paranız günler geçtikçe değerlenecek ve git gide artabilecektir.

cs go bıçak hilesi

Belirli bir miktara kadar gelebilen sanal paranızı CS:GO Skins’in özel kendi alışveriş sitesi ile bağlantı kurdurarak istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca satım işlemi bile yapabilirsiniz bu sitede. Yani biriktirdiğiniz paranızı bile satışa koyma gibi bir imkanınız var. Sadece bedavaya bıçak değil bir başka araç ve gereç de alabilirsiniz. Bu araç ve gereçlere biçilen fiyatı siz bu yollar ile ya bedavaya alabiliyorsunuz ya da çok ama çok daha az bir miktarla tüm bunları elde edebiliyorsunuz.

CS:GO İçin İşletim Sistemi Gereksinimleri

Bu oyunu indirebilmek ve oynayabilmek için bilgisayarınızın işletim sistemine uygun hale gelmelidir. Bunun için hemen birçok işletim sistemine ait bilgilere bakabiliriz.  Windows için: İşletim sistemi Windows 7/Vista/Xp, işlemcisi Intel Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom X3 8750 processor, bellek 2 GB RAM, ekran kartı video kartı 256 MB ya da Pixel desteği ile DirectsX 9 uyumlu olup daha iyisi olmalı, DirectsX sürümü 9.0c ve depolaması 15 GB kullanılabilir alan gibi özelliklere sahip olmalıdır.

Mac Os X için: İşletim sistemi MacOs X 10.6.6 ya da daha yükseği, işlemcisi Intel Core Duo Processor (2GHz ya da çok daha iyisi), bellek 2 GB RAM, ekran kartı ATI Radeon HD 2400 ya da NVidia 8600M ya da çok daha iyisi ve depolaması 15 GB kullanılabilir alan gibi özelliklere sahip olması gerekir.

SteamOs + Linux için: İşletim sistemi Ubuntu 12.04, işlemcisi 64-bit Dual core from Intel ya da AMD at 2.8 GHz, bellek 4 GB RAM, ekran kartı NVidia GeForce 8600/ 9600Gt, ATI/ AMD Radeon HD2600/ 3600 (Graphics Drivers: Nvidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1, depolaması 15 GB kullanılabilir alan ve ses kartı OpenAL uyumlu ses kartı gibi donanımlı özelliklere sahip olunması gerekir.