Çukur Son Bölüm

tarafından
31
ercan kesal kimdir

Çukur dizisi son yılın en popüler Televizyon dizisi desek buna itiraz edecek yoktur. Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Çukur dizisi büyük bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. Çukur dizi müzikleri ile ayrı bir üne sahip. Türk televizyon tarihinde ilk kez bir dizi Türkçe Rap parçalarına bu kadar yer verdi. Gazapizm – Heyecanı Yok başta olmak üzere birçok parça bu dizide ününe ün kattı. Allame ve No.1 şarkılarıyla dizide karşımıza çıkıyor.

Çukur Dizisinin Konusu Ne ?

çukur son bölüm fragman
Çukur, diğer adıyla Koçova Mahallesi İstanbul’un düşük gelirli ve zor yaşantılara sahip olan insanlarını barındıran mahallelerden biri. Çukur’un insanları birbirine çok düşkün ve bağlı. Eski İstanbul mahallelerini andıran Çukurda gençler başıboş, evler gelirsiz. Yıllar önce gözleri önünde babasının katledilmesinden sonra Koçova Mahallesine gelen İdris Koçovalı Çukurda pazarcılığa başlıyor. Zaman içerisinde yoldaşları Müchait (Emmi) ve Cihangir (Paşa) ile birlikte mahallenin ağa babaları oluyorlar. Prensipli bir kabadayı olan İdris Koçovalı’nın mahallesinde silah satışından fuhuşa kadar birçok suça yer varken uyuşturucuya yer verilmiyor. Mütevazı bir kişiliğe sahip olan mafya babası mahalleli tarafından çok sevilip sayılıyor. Tüm mal varlığını ve yaşantısını Çukur’a adamış olan İdris belli bir yaşa geldikten sonra Çukurun Babası görevini oğlu Kahraman’a veriyor. Herşey böyle sürerken Kahraman’ın ölümü sonucu İdris’in yıllar önce evi ve mahalleyi terk eden Rock’n Roll yapan kimyager oğlu Yamaç annesinin çağırması üzerine mahalleyi ele almak için Çukur’a dönüyor. Bunlar olurken Sena adlı aile bağları kopuk olan bir kızla tanışıp hızlı bir evlilik kuruyor. İdris’in bir diğer oğlu Selim ise evin şamar oğlanı. Kendini babasına bir türlü ispatlayamayan ve lükse düşkün olan kişilik bozukluğu bulunan Selim düşmanlar ile işbirliği yaparak babasını ve mahallesini sırtından bıçaklıyor. Vartolu Sadettin olarak bilinen İdris’in kendinin dahi bilmediği oğlu babasına duyduğu kin nedeniyle sokak çocukluğundan uyuşturucu baronluğuna kadar yükselip babasının karşısına çıkıyor. Cumali Koçovalı kim ? Cumali ise birçok oğlu olan İdris’in hapisteki ve henüz kim olduğunu bilmediğimiz en büyük oğlu. Baba oğul ilişkisi, aşk, aile hayatı, mahalle hayatı ve mafya konularının işlendiği Çukur dizisi izle demek yanlış olmaz.

Çukur Son Bölüm İzle

cumali koçovalı rolü kimin
Çukur bölümleri YouTube üzerinden yayınlanmıyor. Show Tv resmi web sitesine giriş yapıp menüden Çukur ilk bölüm izle kısmına tıklayıp diziye başlayabilirsiniz. Ayrıca çukur son bölüm dizi yayınlanır yayınlanmaz internet sitesine düşüyor. Çukur son bölüm fragman ise YouTube üzerindeki Show TV kanalıyla birlikte Çukur Dizisi Resmi Youtube Kanalı üzerinde de yayınlanıyor. Sezon finaline yaklaşan dizinin en az iki sezon olacağı garantilenmiş olsa da üçüncü sezonun olup olmayacağı tartışma konusu. Usta oyuncu Aras Bulut İynemli‘nin kariyerinde hiç şüphesiz büyük yer tutacak olan Çukur ne kadar tutunabilecek hep beraber göreceğiz.