Gizlilik Politikası

Web sayfamızı ziyaret eden şahısların özel hayatının ve gizliliğin korunması alperenavsar.com için bir prensiptir. Aşağıda incelemeniz için paylaştığımız “alperenavsar.com Gizlilik Politikası” web sitemizin sizlerle ilgili hangi bilgilere ve verilere erişim sağladığını, sonrasında ise bu verilerin nerede ne şekilde kullanıldığını, site kullanıcılarının ve alperenavsar.com yöneticilerinin sorumluluklarını bildirir. Siteye giren herkes bütün sorumlulukları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

Sorumluluklar

alperenavsar.com tarafından size sunular ve sitede barınan tüm bilgiler şahsi yorum niteliği taşımakta ve asla bilimsel çalışma özelliği göstermemektedir. Elde ettiğiniz bilgilerin doğruluk garantisi kesinlikle tarafımızdan verilememekte olup, birçok bilgi araştırmalar sonucu derleme mantığıyla makalelerimize eklenmektedir. alperenavsar.com üzerinden edindiğiniz bilgilerin hayatınıza uygulanması veyahut başka bir şekilde değerlendirilmesi sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar alperenavsar.com kesinlikle sorumlu değildir. alperenavsar.com sadece bilgiye erişiminizi kolaylaştırmada aracı bir rol oynar. Kesinlikle telif hakkı ihlalinde bulunmaz ve bulundurtmaz. Ayrıca alperenavsar.com üzerinden elde edilen bilgilerin kötüye kullanımı sonucu doğabilecek sonuçlar için de web sitemiz sorumluluk kabul etmez. Bu gibi sonuçların sorumlusu bilgiyi yanlış yönde kullanan irade sahibi şahıstır.

Cookie Kullanımı ve Reklamlar

Sitemizin ziyaretçi verileri Google Analytics tarafından analiz edilip saklanmaktadır. İnternet üzerindeki birçok web sitesi gibi alperenavsar.com siteye erişirken kullandığınız tarayıcı ad ve özelliklerini, ziyaret ettiğiniz tarih ve saati, sizi siteye yönlendiren (referer) sayfa adresleri, çıkış adresleri, site üzerindeki tıklama adedi, bağlantı kullanım istatistikleri, okunan yazıları, mouse hareketlerini, linkler arasındaki geçişleri siz ve sizin gibi birçok ziyaretçiye en üst düzey hizmeti verebilmek amacıyla barındırır. Şahsi bilgileriniz ve IP adresiniz arasında kesinlikle bir eşleştirme yapılmaz.

 

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.