Popüler Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

tarafından
16

popüler olmakHerkes popüler olmak ister ama elinden bir şey gelmez. Aslında popüler olmak o kadar kolaydır ki bu yazımızdan sonra eminiz okurlarımız hemen söylediklerimize başlayacak ve ardından popülaritelerini artıracaklardır. Öncelikle internet çağında olduğumuz için instagram, facebook veya diğer sosyal medyalar üzerinden gideceğiz. Bu tarz uygulamalarda popüler olmak tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Bunlara bağlı olarak sizlerden istediğimiz bir şey var. Popüler olacağım derken takipçi satın almayın. Takipçi satın almak işinize yaramayacaktır. Sadece sizleri iyi hissettirecek ama bir fark görmeyeceksiniz.

Biz sizlere bu işin gerçekten en kolay noktası açıklayacağız ve sizlerde uygularsanız eminiz ki takipçi sayınız büyük ölçüde artacaktır. Takipçi kitlesi birçok kola ayrılmaktadır. Herkesin zevki farklı olduğu için bazıları güzel sözlere bazıları komik videolara ve komik sözleri sever o hesapları takip eder. Sizlerde bunları kullanarak hesabınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Normalden farklı bir Instagram hesabı emin olun çok fazla takipçi sağlayacaktır. Sizlerde içeriğini ve temasını düzenli tuttuğunuz an kıskanılacak bir hesaba sahip olacaksınız.

Popüler Olmak İçin İlk Aşama : Takipçi Kitle Seçimi

Öncelikle hesabı açtınız ve artık takipçi kasmanız gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken hangi kesime hitap etmeniz gerektiğini biliyor olmanız. Komik içerikler istiyorsanız gün içerisindeki herkesin yaşadığı olaylara mizah ekleyerek başlayabilirsiniz. Ama bu işlemlere pes etmeden devam etmeniz gerekmektedir. En başlarda farkı göremeyebilirsiniz ama kısa zaman içerisinde emin olun farkı çok iyi anlayacaksınız. Pes etmeden yola devam ederseniz ileriye yönelik emekleriniz geri dönüş sağlayacak ve popüler olacaksınız.

fame olmak

Bunlar dışarısında okul, dershane veya kendi ortamınızda popüler olmak istiyorsanız lütfen okumaya devam edin. Popüler olmak sosyal yaşamda biraz zor olabiliyor. İnsanlarımız gözünde popülerliğe ulaşmak için kavga veya laf atışması kullanılmaktadır. Sizler bu konuya dur diyerek kendi profilinizi oluşturabilirsiniz ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu sayede erkenden fark edilecek ve popüler olacaksınız. Tüm herkesin yaptıkları normalleşmiş konuları değil de yapılmamış şeyleri yapıyor olmanız sizler için daha kolay bir popülarite elde etme yoludur.

Tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Yalanla, kendini büyük gösterip popüler olan insanları örnek almayınız iyi olduğunuz farklı bir konuya odaklanın ve herkese bu yeteneğinizi gösterin. Sonrasında kolayca sonuca ulaşacaksınız emin olun.

Popüler Olmak İçin İkinci Aşama : Olmazsa Olmazlar

Evet arkadaşlar azda olsa popüler olmak hakkında birçok şey anlattık ve bunlara bağlı olarak aklınızda bir fikir oluştuğunu varsayıyoruz. Söylediklerimiz kafanıza yerleştirerek bu işin en kolay noktasını kendiniz bulabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken kendi kişiliğinizi ve karakterinizi bilmeniz. Başkalarının özentisi olmayın kendiniz olun ve sevdiğiniz işi yapın. Spor yapmayı seviyor-olabilirsiniz ve bunun üzerinden kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Spor yapmak ve güzel bir vücuda sahip olmak eminiz ki başkasının dikkatini çekecektir. Yapmakta başarılı olduğunuz extreme hareketleri paylaşabilirsiniz. Bu sayede takipçi kitleniz çoğalacaktır.

özgüvenli olmak

Çektiğiniz her videoda veya fotoğrafta imkansızı oynamanız gerekmektedir. Bu sayede sizlerde farkı hemen anlayacak ve popülerlik yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Yaptığınız bu değişimler herkes tarafından beğenilecek ve kulaktan kulağa dolaşacaktır. Belirli bir kitleye geldiğinizde gerisi kolayca devam edecektir. Sadece sıkılmadan ve bunalmadan kafanıza koyduğunuz herhangi bir şeyi üzerine bir şeyler katarak devam ettirmeniz gerekmektedir. Çabuk pes ederseniz popüler olmak sizin için ne kadar yetenekli olursanız olun çok zor bir ihtimaldir. Birazda araştırma yaparsanız popüler olan insanları araştırırsanız fikir sahibi olmak mümkündür. Yapılmış şeyleri yapmaktansa, yapılmamış şeyleri yaparak daha güzel işler çıkaracağınıza eminiz. Hayatta yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Sadece istemelisiniz ve o konu hakkında fikirler üretmelisiniz bu sayede daha kolay yol alacağınıza eminiz.