Twitter Takipçi Kasma Yöntemleri (Garantili Yöntem)

tarafından
16

twitter takipçi kasma

Sosyal medyayı artık 7’den 70’e herkes kullanıyor. Sosyal medya sayıları oldukça fazla ve bu medyalarda kullanıcı sayıları da git gide artmaktadır. Bununla doğru orantılı olarak yeni Twitter takipçi kasma yolları da üretilmiştir. Herkes profilinde paylaşım yapar ve takipçi kazanmaya çalışır. Takipçi sayısının fazlalığı popülerlik ve kullanılan sosyal medya mecrası için oldukça önemlidir. Bu sebeple kullanıcılar tanıdıkları dışında takipçileri de kazanabilmek için farklı yollar ararlar. Twitter takipçi kasma yöntemi olarak adlandırılan yöntemler kullanıcılara bu aşamada destek olur.

Twitter takipçi kasma işlemini gerçekleştirdikten sonra takipçilerinizi kaybetmemek de önemlidir. Profilinizde yaptığınız her paylaşım onları orada tutabilme özelliğine sahip olmalıdır. En çok kullanılan, paylaşım yapılan bir sosyal medya platformu da Twitter platformu olduğu için yaptığınız paylaşımlar rekabet edebilecek düzeyde olmalıdır. İnsanlar bu sosyal ağ üzerinde bir profil açar ve istedikleri her konuda tweet atabilirler. Siyasi, dini, spor, dizi ve film, magazin, güncel konular, sevdikleri hobilerden bahsetme ve en önemlisi mizah içerikli tweetler birçok kişi tarafından okunabilir. Kullanıcılar bu tweetlerin okunduğu gibi beğeni almasını da ister. Çünkü beğeni alırlarsa takipçi kazanma şansları da bir o kadar yüksek olur.

twitter takipçi hilesi

Bazılarımız takipçi ya da beğeni istemesek yani bunu dile getirmesek bile içten içe bir isteme duygusu söz konusudur. Çünkü beğenilmek, takdir edilmek sadece sosyal medya üzerinden değil hayatın her alanında insanların hoşuna giden hislerdir. Belki de bir çoğumuz twitter takipçi kasma yolları arayarak bunu başarmış olabiliriz. Aslında bu konu o kadarda zor değildir. Sadece sabırlı ve istikrarlı olmalısınız. Ancak bu şekilde başarıyı elde edersiniz. Şimdi ise gelin Twitter takipçi kasma yöntemlerine bir bakalım.

Twitter Takipçi Kasma Yolları (Organik)

  • Profilinize bir amaç belirlemek işinize yarayabilir. Mesela attığınız tweetler mizah içerikli olabilir. İnsanlar saçma şeylere bile gülmeye bayılırlar. Birazcık yaratıcılığınız ile özgün mizah içerikli tweetler paylaşabilirsiniz. Başka bir şekilde dini ve siyasi konuları da bu platform üzerinde konuşabilirsiniz. Farklı tarz yorumlar almanız mümkün ama sizinle aynı fikirde olacak insanlar muhakkak çıkacaktır ve onları takipçi olarak kazanabilirsiniz. Bir başka içerik ise dizi ve filmleri yorumlamak olabilir. Çünkü artık insanlar internet üzerinden rahatlıkla dizi ve film izleyebiliyorlar. Ancak ne izleyeceklerine karar veremiyorlar. Bu sebeple siz onlara dizi ve filmleri yorumlayarak, kendi fikirleriniz de katarak yardımcı olabilirsiniz.

twitter takipçi satın al

  • Özgün içerikler paylaşmak çok önemlidir. İnsanlar aynı şeyleri görmekten çok sıkılırlar. Bu yüzden daha farklı, kimsede olmayan tweet paylaşımları yapmak takipçi kazanmanızda olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bunun için yine yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekiyor. İnsanların en çok konuştuğu noktalardan yakalayarak kendi fikirlerinizle harmanladığınız tweet içerikleri oluşturabilirsiniz. Mesela eskilere dayanmak yani seksenli ve doksanlı yıllardan bahsetmek insanları dikkatini bir tık daha çekecektir. Yaşınız bu yıllara uymuyor olabilir fakat yine de az çok bir bilginiz vardır. Yoksa bile araştırma yaparak bu konu hakkında bilgi edinebilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

twitter fenomeni olmak

  • Mevcut olan takipçilerinize çeşit çeşit sorular sorarak onların ilgisini çekebilirsiniz. Hatta böylelikle farklı takipçilerde kazanabilirsiniz. Sorular sorarak anketler yapın. Yeni bir akım gibi bir şey oluşturun. İlk başta dikkat çekmiyor olabilir ama sabredin ve yaptığınız şeye devam edin.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Senkronize Edin

  • Twitter’da takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız bunu başka sosyal medyalarda paylaşımlar yaparak elde edebilirsiniz. Eğer Twitter dışında Instagram, Tumblr, Pinterest gibi kullandığınız sosyal mecralarda Twitter adresinizi paylaşarak hatta bunu profillerinizde bio üzerinden kaydederek gösterebilirsiniz.

sosyal medyada yükselmek

  • Görsel ve videolarla profilinizi canlandırabilirsiniz. Kimsenin görmediği fotoğrafları bularak kendiniz tweet olarak paylaşım yapabilirsiniz. Hatta bu bulduğunuz fotoğraflar mizah içerikli ise inanın sosyal mecralarda daha fazla tutulacaktır. Böylelikle bilinecek ve takipçi sayınız artacaktır. Tüm bunları yaparak kazandığınız takipçileri kaybetmemeniz de çok önemlidir. Aktifliğinizi koruyarak onları yanınızda tutabilirsiniz.