Ücretsiz Yabancı Dizi İzle

tarafından
22

yabancı dizi izle

Nasıl Ücretsiz Yabancı Dizi İzlerim?

cümlesi Türkiye’de Google üzerinde en çok aranan cümlelerden biridir. Dizi izlemek neredeyse hepimizin sevdiği hobiler arasındadır. Yapılan araştırmalara göre çok az insanın dizi izlemeyi sevmediği tespit edilmiştir. Hatta izleyenlerin çoğu birden fazla dizi bile takip edebilir. Yerli diziler bir yana yabancı dizileri altyazı seçeneği ile izleyen çok büyük bir kitle vardır. Fakat izlemek istediğimiz yabancı dizileri tüm seçenekleriyle; Türkçe altyazı, görüntü kalitesi gibi unsurları bir arada görerek izlemek isteriz. Peki bu yabancı dizi izle olayını nasıl gerçekleştirebiliriz? Aslında olay çok basit. Bize bu imkanları sunan birçok platform vardır. Tabii bunların çoğunu ücretli olarak düşünebilirsiniz. Ancak bu platformları takip etme eyleminizle ücretsiz üyelik kampanyalarını yakalayabilir ve hiç kaçırmadan üye olabilirsiniz. Gelin bu ücretsiz üyelik kampanyalarını yakalayabileceğimiz yerlere bakalım. Yabancı dizi izle dendiğinde aklınıza illaki yasal olmayan sitelerin gelmesine gerek yok.

Ücretsiz Yabancı Dizi İzle Platformları

İlk olarak internetten bahsetmek istiyorum. Yani internetiniz olmadan bu platformlar üzerinde yabancı dizi izle işlemi yapmanız mümkün değil. Ama zaten herkesin elinin altında olan interneti var olarak sayıyorum ve burayı hemen geçiyorum. Yabancı dizi izle , yerli dizi ve filmleri Türkçe altyazı veya Türkçe dublaj, görüntü kalitesi yüksekliği gibi seçeneklerle bize sunan bir platform olan Netflix, size bir aylık deneme süresiyle kendisini sunuyor. Bir ay Netflix’i üye olup deneyerek daha sonralarında beğenip beğenmeme durumunuza göre üyeliğinizi iptal edebilir ya da devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda üyeliğiniz devam ettiği takdirde size özel kampanyalarını da sunmakta ve kendisini geliştirmektedir. Böylelikle ücretsiz yabancı dizi izle keyfini sonuna kadar yaşamış olacaksınız.

bedava yabancı dizi izle

Bir diğer platform ise size tüm seçeneklerini sunabilecek olan Digiturk’tür. Digiturk’te aynı Netflix gibi deneme süreleri ile ücretsiz kampanyaları size sunacaktır. Digiturk’un birden çok kampanyası ve özellikle yabancı dizi izle kategorisi için ayrı sunumları vardır. Size bunları gösterebilmek adına ücretsiz üyelik denemeleri başlatır ve size kendisini sevdirir. Dizi ve filmler bir yana içinde bulunan paketlerde size spor, belgesel, yarışma, müzik ve çizgi film gibi avantajları verecektir. Digiturk’te de altyazı ve dublaj seçeneklerini bulabilirsiniz. Yabancı dizi bir yana yerli dizi ve filmleri de barındırır. Eğer sever ve üyeliğinize devam ederseniz üyelik süreciniz boyunca size özel fırsatları, kampanyaları verecektir. Beğenip beğenmeme durumuna göre dilediğiniz zaman kolaylıkla üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz.

Kampanyalardan Faydalanarak Yabancı Dizi İzle

İnternet üzerinden yine üye olarak izleyebileceğiniz bir başka platform ise Blu Tv’dir. Bu platformda da hepsinde olduğu gibi tüm seçenekleri bir arada görüp istediğinizi izleyebilirsiniz. Blu Tv’de size başlarda ücretsiz üyelik kampanyasını sunacaktır ve beğenip beğenmeme durumunuza göre dilediğiniz zaman üyelik iptalini isteyebiliyorsunuz.netflix bedava üyelik

Kampanyaları ve ücretsiz üyelik denemesi ile yerli ve yabancı dizi, filmleri rahatlıkla izleyebileceğiniz dördüncü platformumuz Tivibu’dur. Üyeliğinizi istediğiniz zaman başlatırlar ve deneme olarak ücretsiz avantajını sunarlar. Ücretsiz ya da ücretli fark etmeden verebildikleri tüm imkanları size sunacaklardır. Digiturk’le aynı yapıda olan bu platformda diziler ve filmler haricinde bir de kanal özelliği vardır. Ayrı ayrı oluşturduğu paketlerde sadece yabancı dizi izle değil spor, belgesel, çizgi film gibi avantajlarınız da olacaktır.

Bir marka olan Samsung, kampanya olarak internet üzerinden yabancı veya yerli dizileri izlemeniz için Filbox’u size sunmaktadır. İlk başlarda üyelik başlattığınızda size üç aylık ücretsiz yabancı dizi izle üyelik avantajını sunacaktır. Ayrıca beğenip beğenmeme durumunuzda üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz fakat bu platformun kampanyaları ve avantaj paketleri oldukça fazladır. Yakından takip ederseniz bunları hiçbirini kaçırmamış olursunuz. Üyeliğinizin devamında, içinde size sunacakları yukarıda bahsettiklerim gibi tüm seçenekleriyle elinizin altında olacaktır. Filbox’ın kendisini ve Samsung’un kendisini takip ederek bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize bakabilirsiniz.

Yabancı Dizi Önerileri

Nasıl ücretsiz yabancı dizi izle işlemini gerçekleştireceğinizi öğrendikten sonra izleyeceğiniz diziye karar veremediniz mi? O zaman sizler için daha önce paylaşmış olduğumuz En İyi Yabancı Diziler başlıklı yazımıza mutlaka bakmalısınız.