Yasal Uyarılar (Legal Warnings)

TELİF HAKKI

alperenavsar.com üzerinde barınan bütün içerikler tarafımızdan üretilmiş özgün içeriklerdir. Yasalar kapsamında korunan içeriklerin herhangi bir şekilde izinsiz olarak kopyalanması, üzerinde oynanarak kaynak belirtilmeden paylaşılması, alıntı yapılırken kaynak belirtilmemesi ve bize ait olan herhangi bir içeriğin herhangi bir amaç için izinsizce kullanılması kesinlikle yasaktır. Hak ihlalinde bulunduğunuz tespit edildiği takdirde tarafınıza uyarı yapılır ve 1 (bir) hafta içerisinde ihlal ortadan kaldırılmadığı takdirde yasal işlemler başlatılır. Şahıslar herhangi bir ihlali gerçekleştirmeleri durumunda bu yazıyı okumuş sayılırlar. Yazıların telif hakkına sahip olduğunun bilinmemesi, bu metinde bihaber olunması gibi bir durum geçerli bir savunma sayılmayacaktır.

HAK İHLALİNDE BULUNDUĞUMUZU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

alperenavsar.com prensipleri gereği hiçbir yasa dışı içeriği bünyesinde barındırmaz ve telif hakkı ihlali yapmaz. Web sitesi üzerinde bulunan tüm içerikler özgündür ve herhangi bir alıntı durumunda gerekli izin işlemleri gerçekleştirilir ve ardından yayına eklenir. Yine de alperenavsar.com olarak sizin telif hakkınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bize iletişim sayfası üzerinden ulaşınız. Telif hakkı ihlal bildirimlerinize 1 (bir) hafta içinde mutlaka bir geri dönüş yapılacak ve eğer bir ihlal söz konusu ise bütün düzeltmeler yapılacaktır. Kasıtlı ve bilinçli olarak telif hakkı ihlalinde bulunmadığımız için uyarı yapılmadan yasal yollara başvurulması halinde sorumluluk kabul etmemekteyiz. İhlali bize bildirdikten sonra bir hafta içinde geri dönüt alamazsanız yahut gerekli düzenlemeleri tarafımıza yaptıramazsanız tarafımıza sorumluluk yükleyebilirsiniz.

For English ;

DO YOU THINK THAT WE VIOLATE YOUR COPYRIGHTS ?

As a principle alperenavsar.com does not violate anyone’s copyright. However , If you think we do something wrong please contact us. By claiming copyright on our contents you’re accepting that you’ve readed this page. We do not accept any responsibility of copyright violating content before you contact with us. You must warn us by sending e-mail to “[email protected]“. Then you will get a reply in a (one) week. After we got warned, If we see we have violated any copyright we will correct it. You may go legal ways after this process. We do not accept any legal responsibility before you contact us and get reply in a week.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.